BLOG

PRODUKTOVÁ FOTOGRAFIA PRE E-SHOP – Video tutoriál – fotenie bieleho produktu na bielom pozadí

Čo si budeme hovoriť – E-shopy sú v tomto pandemickom období v kurze a zrejme to tak bude aj naďalej. Nechcem vás tu však zaťažovať nejakými prognózami  o tom čo nás čaká. Skôr sa pozrime na to, čomu sa rozumiem trochu viac a to je produktová fotografia. 
15. Apríla 2020 bol ten veľký deň a ja som sa tak po rokoch fotenia doma na kuchynskom  stole, alebo vo veľmi stiesnených podmienkach presťahoval do nového fotografického ateliéru.

K dispozícii mám 47 štvorákov určených na kreativitu, z čoho sa veľmi teším. Priestor je to dosť veľký na moju prácu, ale aj na organizovanie menších workshopov alebo individuálnych kurzov fotenia alebo postprocesu.  Tiež mám možnosť vytvárať pre vás obsah vo forme video návodov alebo zákulisných záberov z fotení.

Hneď na úvod som pripravil veľmi  jednoduchý video tutoriál o tom ako nafotiť biely produkt na bielom pozadí pre potreby e-shopu.
Video návod som rozdelil do 3 častí. V prvej sa pozrieme ako spraviť fotku na jeden záber pri použití 3 zábleskových svetiel. Druhá časť ukazuje, ako tú istú fotografiu spraviť ak nemáte k dispozícií 3 ale iba jedno svetlo. V závere tutoriálu vám ukážem rýchly post proces pre oba verzie fotky.

V ľavo je produkt nafotený na jeden záber, v pravo je produktová fotografia ako kombinácia 3 záberov.

Takže dosť bolo písania. Nech sa páči pozrite si spomínaný tutoriál. V ďalšom video návode vám ukážem ako sa dá nafotiť .... nechajte sa prekvapiť :-)

 

MÁM ZÁUJEM O PROFESIONÁLNE FOTENIE PRODUKTOV

Ísť späť

© 2020 Všetky práva vyhradené ORGHM s.r.o.
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme vylepšili zážitok z návštevy našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, budeme predpokladať, že povoľujete prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti ORGHM s.r.o. Viac informácií