REFERENCIE

Pán Holovej pre nás vytvoril sériu špičkových fotomanipulácii s našimi produktami. Naše detské topánočky zasadil do vizuálne príťažlivého grafického prostredia. Vytvoril nám tak univerzálne podklady pre marketingovú komunikáciu s našou cielovou skupinou, ktorou sú rodičia malých detí. Výrazné no zároveň vkusne spracované grafiky využívame opakovane pri rôznych súťažiach, inzerciách či ako titulnú fotku nášho zimného katalógu. Súčasťou našej spolupráce bolo aj nafotenie 360° fotografii do e-shopu, ktoré pomáhajú zákazníkom zoznámiť sa s našim produktom ešte pred objednávkou. Kreatívne nápady p. Holoveja idú ruka v ruke s bezchybným technickým prevedením a rovnako nás potešila aj bezproblémová komunikácia a pozoruhodne rýchle spracovanie zadania.

— Alexandra Rackova
CEO and Co-Founder RAK / GUGENIO detská obuv

Pred tým ako sme začali spolupracovať s Dušanom, grafické práce pre nás realizovala menšia bratislavská reklamná agentúra. V poslednej dobe sme ale s ich nápadmi a realizovanými projektmi neboli spokojní. Preto nám prišiel vhod nový pohľad na naše požiadavky. Prvý dojem je pre nás rozhodujúci. Ak nás neosloví práca na prvýkrát, potom je to trápenie pre obe strany. Dušan na nás urobil dojem predovšetkým svojimi nápadmi a prácou odovzdanou na čas. Výsledkom našej spolupráce sú naši spokojní zákazníci, čo je pre nás prvoradé. Preto naša spolupráca naďalej trvá. Jeho služby odporúčam všetkým, ktorí ocenia profesionálny prístup a ktorým záleží na spokojnosti svojich zákazníkov. Čo v konečnom dôsledku vedie k zvýšeniu predaja.

— Vladimír Hatok
obchodný riaditeľ MINERALNE VODY a.s.

Dušana Holoveja sme oslovili na základe referencií. Potrebovali sme pre naše mini karavany profesionálne spracované fotografie, ktoré navodia tú správnu atmosféru užívať si slobodu kempovania. Postupne nám nafotil všetky fotografie celej produktovej rady a výsledok bol nad naše očakávania. Okrem toho sme ocenili aj otvorený prístup a flexibilitu či už počas fotenia, alebo v post produkčnej fáze. Pomohol nám dostať naše minikaravany na vyššiu marketingovú úroveň a kvalitná fotografia je toho neodmysliteľnou súčasťou.

— Martin Dravecký
CEO a zakladateľ PROCAMP / MINICARAVANS

Pred začatím spolupráce s Dušanom som pracoval s rôznymi grafikmi. So žiadnym som nebol na toľko spokojný, aby to bolo na dlhodobú spoluprácu, či už z dôvodu komplikovanej komunikácie, slabej tvorivosti alebo nedostatkom profesionality. Na prvý dojem ma Dušan zaujal svojou pripravenosťou a jasnou predstavou. Výsledok bol lepší ako som čakal, výborne fotky, grafika a zároveň bezproblémová spolupráca na doladení výsledného produktu. To bol v minulosti problém, keď som potreboval urobiť ešte nevyhnutné úpravy a vyladiť výsledný produkt, už sa to naťahovalo a zbytočne zdržiavalo, u Dušana to bolo o profesionalite a správnom prístupe. Odporúčam angažovať Dušana každému, kto potrebuje kvalitne nafotené fotografie, prácu s grafikou a zároveň hľadá spoľahlivého človeka s nápadmi a tvorivým myslením, ktorý ma prehľad v súčasných trendoch.

— Radoslav Cabúk
osobný tréner, výživový poradca REALFIT

Predtým, ako sme sa spoznali s Dušanom sme mali štýlový produkt, ktorý dokázal v ľudoch vyvolať pozitívne emócie. Chýbali nám však fotky, ktoré by dokonale zachytili osobnosť produktu. Spolupráca s Dušanom bola bezproblémová a vzišli z nej krásne fotografie, ktoré oslovili nás aj širokú verejnosť. Sme nesmierne radi, že máme profesionálne fotografie, ktoré môžme hrdo používať v propagačných materiáloch. Na spolupráci s Dušanom si ceníme najmä profesionalitu, čas dodania a zmysel pre krásnu produktovú fotku. Dušana určite odporúčam každej firme, ktorá má ambíciu predávať produkty a myslí to vážne.

— Vladimír Štec
konateľ RE-BELLS®
© 2022 Všetky práva vyhradené ORGHM s.r.o.
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme vylepšili zážitok z návštevy našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, budeme predpokladať, že povoľujete prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti ORGHM s.r.o. Viac informácií