WORKSHOP

WORKSHOP PRODUKTOVEJ A REKLAMNEJ FOTOGRAFIE UŠITÝ NA MIERU

„Čo sa raz naučíš, to ti už nik nevezme.“

B. B. King - americký hudobník 1925 - 2015

Patríte medzi tých, ktorí radi fotografujú, ale chýba vám originalita? Potrebujete vylepšiť vaše fotografie, odstrániť vrásky či ubrať pár kíl? Vlastníte e-shop a potrebujete podporiť predaj vašich výrobkov kvalitnými fotografiami? Nechcete už viac platiť profesionálnemu fotografovi za ich vyhotovenie? Ocitli ste sa v slepej uličke kreativity a neviete ako z nej vyjsť?

Odpoveďou na vaše otázky je Workshop ušitý na mieru.

Ahojte, moje meno je Dušan Holovej a v oblasti reklamy pracujem už viac ako 20 rokov. Počas svojej praxe som sa z DTP grafika prepracoval na reklamného a produktového fotografa, retušéra a moje práce boli ocenené v rôznych svetových súťažiach. Rozhodol som sa, že sa s vami podelím o svoje skúsenosti a vedomosti formou workshopov.

ČO JE TO WORKSHOP UŠITÝ NA MIERU?

Vy mi poviete, čo by ste sa chceli naučiť a ja sa postarám o všetko ostatné.
Keďže sa už dlhodobo venujem foteniu a retušovaniu, vedomosti z týchto oblastí naučím aj vás.

Či už to bude fotenie produktov pre váš e-shop - na web alebo sociálne siete, ateliérové svietenie so zábleskovými svetlami, alebo práca s Photoshopom. Je len na vás, čo si vyberiete. Ste ambiciózny a chcete sa toho naučiť oveľa viac? Žiaden problém!

PRE KOHO JE WORKSHOP URČENÝ?

Ako už vyplýva z názvu: „ušitý na mieru“, workshop je určený pre každého, kto sa chce zdokonaľovať v oblasti reklamnej a produktovej fotografie.

Pre:
- úplných začiatočníkov, ktorí sa chcú naučiť fotiť alebo pracovať s Photoshopom, 
- všetkých profesionálnych i amatérskych fotografov, ktorí si chcú rozšíriť svoje vedomosti a posunúť tak svoju tvorbu na vyššiu úroveň,
- majiteľov e-shopov, ktorí sa chcú naučiť ako profesionálne nafotiť svoje produkty tak, aby fotenie bolo časovo a finančne efektívne

ČO NA TO POTREBUJEM?

fotoaparát

Fotoaparát s možnosťou nastavenia plne manuálneho režimu

laptop

Počítač na úpravu fotografií

Reklamná a produktová fotografia adobe photoshop logo

Nainštalovaný software Adobe Photoshop

MIESTO KONANIA WORKSHOPU

Je len na vás, či sa rozhodnete absolvovať workshop u mňa v ateliéri alebo v pohodlí domova, a teda ja prídem k vám. Pri kurze zameranom na Photoshop ponúkam možnosť on-line výučby.

 

Pozrite sa, čo hovoria na WORKSHOP na mieru jeho účastníci

„Vytvárame očarujúci svetelný zážitok s jedným cieľom, aby ľudia mohli byť šťastní." Túto peknú vetu som si ukradol priamo z webu firmy MK Illumination, ktorá sa špecializuje na výrobu tematických svetelných motívov, vďaka ktorým aj to najvšednejšie miesto získa jedinečnú atmosféru.

Zlatapriadka.sk je najvačší e-shop s priadzou, vlnou, gombíkmi, drobnou textilnou galantériou na našom trhu. Nájdete u nich všeličo potrebné pre štrikovanie, háčkovanie či iné ručné práce.

Martin niekoľko rokov pracuje v cestovnom ruchu. Keďže korona kríza zasiahla aj tento segment trhu, Martin sa v podstate zo dňa na deň ocitol bez práce. Jeho podnikavý duch ale kríza nezasiahla a preto začal uvažovať o prispôsobení sa okolnostiam.

MÁM ZÁUJEM O WORKSHOP

Odošlite mi nezáväzný formulár s vaším kontaktom a ja Vám pošlem bližšie informácie o workshope

© 2022 Všetky práva vyhradené ORGHM s.r.o.
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme vylepšili zážitok z návštevy našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, budeme predpokladať, že povoľujete prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti ORGHM s.r.o. Viac informácií