PORTFÓLIO

PORTFÓLIO

Reklamná a produktová fotografia
EXPLOSION OF THE TASTE II
EXPLOSION OF THE TASTE I
RAKYTNÍK
ARONIA
WHITE FLOWER by NEW AROMA
MEDICAL CARE by NEW AROMA

SLUŽBY

SLUŽBY

PRODUKTOVÁ FOTOGRAFIA

Produktová fotografia hraje kľúčovú úlohu pri predstavovaní Vašich produktov. Kvalitná produktová fotografia pomôže zanechať ten najlepší prvý dojem. Moje bohaté skúsenosti a medzinárodné oceňovaná práca sú zárukou toho, že fotografie Vašich produktov vyvolajú vo Vašich zákazníkoch pozitívne emócie, WOW efekt a najlepší dojem z Vášho produktu alebo značky urobí kvalitná produktová fotografia. Fotografie viem nafotiť podľa Vašich požiadaviek alebo vymyslím a zrealizujem kreatívny koncept.

REKLAMNÁ FOTOGRAFIA

Chceli by ste prilákať viac zákazníkov dychberúcimi fotografiami Vašich produktov alebo služieb? Vďaka dlhoročným skúsenostiam v reklame viem vymyslieť aj zrealizovať  kreatívne nápady. Spolu s dôkladnou retušou Vám odovzdám ohromujúce vizuály, ktoré budú vyhovovať Vášmu rozpočtu. Všetko, čo potrebujete, je kvalitná produktová fotografia.

REFERENCIE

REFERENCIE

Pred začatím spolupráce s Dušanom som pracoval s rôznymi grafikmi. So žiadnym som nebol na toľko spokojný, aby to bolo na dlhodobú spoluprácu, či už z dôvodu komplikovanej komunikácie, slabej tvorivosti alebo nedostatkom profesionality. Na prvý dojem ma Dušan zaujal svojou pripravenosťou a jasnou predstavou. Výsledok bol lepší ako som čakal, výborne fotky, grafika a zároveň bezproblémová spolupráca na doladení výsledného produktu. To bol v minulosti problém, keď som potreboval urobiť ešte nevyhnutné úpravy a vyladiť výsledný produkt už sa to naťahovalo a zbytočne zdržiavalo, u Dušana to bolo o profesionalite a správnom prístupe. Odporúčam angažovať Dušana každému, kto potrebuje kvalitne nafotené fotografie, prácu s grafikou a zároveň hľadá spoľahlivého človeka s nápadmi a tvorivým myslením, ktorý ma prehľad v súčasných trendoch.

Radoslav Cabúk
osobný tréner, výživový poradca REALFIT

Pred tým ako sme začali spolupracovať s Dušanom, grafické práce pre nás realizovala menšia bratislavská reklamná agentúra. V poslednej dobe sme ale s ich nápadmi a realizovanými projektmi neboli spokojní. Preto nám prišiel vhod nový pohľad na naše požiadavky. Prvý dojem je pre nás rozhodujúci. Ak nás neosloví práca na prvý krát, potom je to trápenie pre obe strany. Dušan na nás urobil dojem predovšetkým svojimi nápadmi a prácou odovzdanou na čas. Výsledkom našej spolupráce sú naši spokojní zákazníci, čo je pre nás prvoradé. Preto naša spolupráca naďalej trvá. Jeho služby odporúčam všetkým ktorí ocenia profesionálny prístup a ktorým záleží na spokojnosti svojich zákazníkov. Čo v konečnom dôsledku vedie k zvýšeniu predaja.

Vladimír Hatok
obchodný riaditeľ MINERALNE VODY a.s.

Dušana Holoveja sme oslovili na základe referencií. Potrebovali sme pre naše mini karavany profesionálne spracované fotografie, ktoré navodia tú správnu atmosféru užívať si slobodu kempovania. Postupne nám nafotil všetky fotografie celej produktovej rady a výsledok bol nad naše očakávania. Okrem toho sme ocenili aj otvorený prístup a flexibilitu či už počas fotenia, alebo v post produkčnej fáze. Pomohol nám dostať naše minikaravany na vyššiu marketingovú úroveň a kvalitná fotografia je toho neodmysliteľnou súčasťou.

Martin Dravecký
CEO a zakladateľ PROCAMP / MINICARAVANS

BLOG

BLOG

03.04.2021 11:05

V tejto prípadovej štúdií /case study/ vám poodhalím priebeh realizácie komplexného zadania realizovaného pre firmu NEW AROMA.

03.04.2021 11:05
04.06.2020 14:39

V ďalšom video návode vám ukážem ako nafotiť fľašu bielého vína. Pozrieme sa aj na najčastejšie chyby pri fotení sklenených fliaš.

04.06.2020 14:39
04.05.2020 14:54

V krátkom video návode sa pozrieme ako rýchlo a efektívne nafotiť biely produkt na bielom pozadí pre potreby e-shopu.

04.05.2020 14:54
10.03.2020 10:54

V druhej časti tohto video tutoriálu sa pozrieme na to ako sa dá z nafotených materiálov poskladať finálna kreatívna produktová fotografia.

10.03.2020 10:54
21.02.2020 14:30

V tomto tutoriáli Vás nechám nahliadnuť do procesu tvorby foto kompozitu so zameraním na kreatívnu produktovú fotografiu.

21.02.2020 14:30
21.01.2020 14:45

Už je to nejaký ten rok dozadu, čo som začal spolupracovať so značkou Korunný cukor ako produktový a reklamný fotograf. Nafotil som im celú radu produktov pre slovenský a český trh, pracoval na reklamných vizuáloch, na darčekovom balení, navrhol som im produktový katalóg aj brožúrku s receptami na sirupy...

21.01.2020 14:45

O MNE

O MNE

Moje meno je Dušan Holovej a venujem sa najmä produktovej a reklamnej fotografii. Som členom Asociácie Profesionálnych Fotografov Slovenskej Republiky ako aj členom Federácie Profesionálnych Európskych Fotografov. Moja práca, kreatívny prístup ako aj vyhotovenie fotografií boli ohodnotené prestížnym európskym titulom QEP - Qualified European Photographer.

KONTAKT

KONTAKT

Chceli by ste aby som zrealizoval Vaše kreatívne nápady alebo Vás zaujímajú tie moje?
Žiaden problém, bude mi potešením pomôcť Vám s Vašim kreatívnym projektom a vyhotoviť pre vás produktovú a reklamnú fotografiu.

ORGHM s.r.o.
Dušan Holovej
Komenského 22
08001 Prešov

 

info@dusanholovej.com
www.dusanholovej.com

+421 905 101 438

Prosím spočítajte 3 a 3.
© 2021 Všetky práva vyhradené ORGHM s.r.o.
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme vylepšili zážitok z návštevy našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, budeme predpokladať, že povoľujete prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti ORGHM s.r.o. Viac informácií