PORTFÓLIO

PORTFÓLIO

Dusan Holovej - product and advertising photography - SHOES ADIDAS TUBULAR SHADOW
SHOES ADIDAS TUBULAR SHADOW
Dusan Holovej - product and advertising photography - SEKIMAGOROKU JAPANESE KNIFE
SEKIMAGOROKU JAPANESE KNIFE
Dusan Holovej - product and advertising photography - RON ZACAPA 23SOLERA GLASS ICE
RON ZACAPA 23SOLERA GLASS ICE
Dusan Holovej - product and advertising photography - HEALTHY JUICES FRUIT VORTEX
HEALTHY JUICES FRUIT VORTEX
Dusan Holovej - product and advertising photography - CROWN SUGAR CAMPAIGN ADRIANA POLAKOVA
CROWN SUGAR CAMPAIGN ADRIANA POLAKOVA
Dusan Holovej - product and advertising photography - HECTOR HORSE PORTRAIT
HECTOR HORSE PORTRAIT

SLUŽBY

SLUŽBY

PRODUKTOVÁ FOTOGRAFIA

Produktová fotografia hraje kľúčovú úlohu pri predstavovaní Vašich produktov. Kvalitná produktová fotografia pomôže zanechať ten najlepší prvý dojem. Moje bohaté skúsenosti a medzinárodné oceňovaná práca sú zárukou toho, že fotografie Vašich produktov vyvolajú vo Vašich zákazníkov pozitívne emócie, WOW efekt a najlepší dojem z Vášho produktu alebo značky. Fotografie viem nafotiť podľa Vašich požiadaviek, alebo vymyslím a zrealizujem kreatívny koncept.

REKLAMNÁ FOTOGRAFIA

Chceli by ste prilákať viac zákazníkov dychberúcimi fotografiami Vašich produktov alebo služieb? Vďaka dlhoročným skúsenostiam v reklame viem vymyslieť aj zrealizovať  kreatívne nápady. Spolu s dôkladnou retušou Vám odovzdám ohromujúce vizuály, ktoré budú vyhovovať Vášmu rozpočtu.

REFERENCIE

REFERENCIE

Pred začatím spolupráce s Dušanom som pracoval s rôznymi grafikmi. So žiadnym som nebol na toľko spokojný, aby to bolo na dlhodobú spoluprácu, či už z dôvodu komplikovanej komunikácie, slabej tvorivosti alebo nedostatkom profesionality. Na prvý dojem ma Dušan zaujal svojou pripravenosťou a jasnou predstavou. Výsledok bol lepší ako som čakal, výborne fotky, grafika a zároveň bezproblémová spolupráca na doladení výsledného produktu. To bol v minulosti problém, keď som potreboval urobiť ešte nevyhnutné úpravy a vyladiť výsledný produkt už sa to naťahovalo a zbytočne zdržiavalo, u Dušana to bolo o profesionalite a správnom prístupe. Odporúčam angažovať Dušana každému, kto potrebuje kvalitne nafotené fotografie, prácu s grafikou a zároveň hľadá spoľahlivého človeka s nápadmi a tvorivým myslením, ktorý ma prehľad v súčasných trendoch.

Radoslav Cabúk
osobný tréner, výživový poradca REALFIT

Pred tým ako sme začali spolupracovať s Dušanom, grafické práce pre nás realizovala menšia bratislavská reklamná agentúra. V poslednej dobe sme ale s ich nápadmi a realizovanými projektmi neboli spokojní. Preto nám prišiel vhod nový pohľad na naše požiadavky. Prvý dojem je pre nás rozhodujúci. Ak nás neosloví práca na prvý krát, potom je to trápenie pre obe strany. Dušan na nás urobil dojem predovšetkým svojimi nápadmi a prácou odovzdanou na čas. Výsledkom našej spolupráce sú naši spokojní zákazníci, čo je pre nás prvoradé. Preto naša spolupráca naďalej trvá. Jeho služby odporúčam všetkým ktorí ocenia profesionálny prístup a ktorým záleží na spokojnosti svojich zákazníkov. Čo v konečnom dôsledku vedie k zvýšeniu predaja.

Vladimír Hatok
obchodný riaditeľ MINERALNE VODY a.s.

Dušana Holoveja sme oslovili na základe referencií. Potrebovali sme pre naše mini karavany profesionálne spracované fotografie, ktoré navodia tú správnu atmosféru užívať si slobodu kempovania. Postupne nám nafotil všetky fotografie celej produktovej rady a výsledok bol nad naše očakávania. Okrem toho sme ocenili aj otvorený prístup a flexibilitu či už počas fotenia, alebo v post produkčnej fáze. Pomohol nám dostať naše minikaravany na vyššiu marketingovú úroveň a kvalitná fotografia je toho neodmysliteľnou súčasťou.

Martin Dravecký
CEO a zakladateľ PROCAMP / MINICARAVANS

BLOG

BLOG

06.11.2019 12:58

V tomto blogu by som Vás chcel previesť celým procesom produktového fotenia pre e-shop.

06.11.2019 12:58
04.11.2019 15:41

Dostali sme sa do doby, keď sa čím ďalej tým viac obchoduje na internete. Ľudia sú čoraz viac pohodlnejší a nakupovanie priamo doma z gauča sa teší veľkej obľube...

04.11.2019 15:41
Dusan Holovej - product and advertising photography
13.11.2018 08:14

Keď v auguste nasnežilo, alebo ako som fotil reklamnú fotografiu pre výrobcu detskej obuvi...

13.11.2018 08:14

O MNE

O MNE

Moje meno je Dušan Holovej a som profesionálny produktový, reklamný fotograf a retušér. Som členom Asociácie Profesionálnych Fotografov Slovenskej Republiky ako aj členom Federácie Profesionálnych Európskych Fotografov. Moja práca, kreatívny prístup ako aj vyhotovenie fotografií boli ohodnotené prestížnym európskym titulom QEP - Qualified European Photographer.

KONTAKT

KONTAKT

Chceli by ste aby som zrealizoval Vaše kreatívne nápady, alebo Vás zaujímajú tie moje?
Žiaden problém, bude mi potešením pomôcť Vám s Vašim kreatívnym projektom.

ORGHM s.r.o.
Dušan Holovej
Komenského 22,
08001 Prešov

 

info@dusanholovej.com
www.dusanholovej.com

+421 905 101 438

© 2019 Všetky práva vyhradené ORGHM s.r.o.
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme vylepšili zážitok z návštevy našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, budeme predpokladať, že povoľujete prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti ORGHM s.r.o. Viac informácií